+ 420 777 604 377 info@bzlab.cz

O nás

BZ LAB s.r.o. je česká společnost, která byla založena v roce 2019. Působíme v oblasti autorizovaných měření rizikových faktorů pracovního prostředí, především faktorů fyziologických (lokální svalová zátěž, celková fyzická zátěž, pracovní polohy). Dále se naše společnost věnuje problematice hygieny práce (kategorizace prací), ergonomie a oblasti bezpečnosti potravin, konkrétně systému HACCP.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti fyziologie práce. Provádíme autorizovaná měření a odborná hodnocení lokální svalové zátěže, celkové fyzické zátěže a pracovních poloh. Pro tyto služby je naše laboratoř autorizována dle zákona č. 258/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Navíc jsme členové České ergonomické společnosti. Poskytujeme i akreditovaná měření ostatních faktorů pracovního prostředí (hluku, vibrací, osvětlení, mikroklimatických parametrů, prachu a chemických látek).

Dále poskytujeme komplexní služby v oblasti hygieny práce a ergonomie.

V oblasti bezpečnosti potravin nabízíme zpracování nové příručky či aktualizace stávající příručky HACCP.

Poradenství a školení ve všech oblastech, kterými se naše společnost zabývá je samozřejmostí.

Proč zvolit právě nás?

 

Kvalita

Zaručujeme vysokou odbornost a dlouholeté zkušenosti našich pracovníků. Všichni naši pracovníci mají odpovídající vzdělání a dlouholetou praxi v oblasti služeb, které poskytujeme.
Jsme členové České ergonomické společnosti.

Dostupnost a rychlost

Nechceme vás nechat dlouho čekat. V případě, že objednáte některou z našich služeb, nejpozději následující den vás kontaktuje některý z našich pracovníků, který s vámi domluví termíny (s co nejkratší čekací dobou) a další náležitosti vámi objednané služby.
Záleží nám i na rychlosti našich služeb. Hotovo máme v co nejkratším možném termínu v závislosti na rozsahu objednané služby.

Přístup

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně dle jeho skutečných požadavků a potřeb. Po konzultaci s našimi pracovníky připravíme přesně ten typ služby, který potřebujete. Díky tomu vám ušetříme čas a peníze.
Nezáleží nám na tom, odkud jste a jakému odvětví se věnujete. Veškeré služby poskytujeme pro širokou škálu klientů různých odvětví, a to v rámci celé České republiky.
Naše práce nekončí hned, jakmile dokončíme službu, kterou jste si u nás objednali. V případě vašeho zájmu přijedeme přímo k vám, zkonzultujeme a vysvětlíme vše, co budete potřebovat.

 

 

Naším cílem je spokojenost zákazníků